המלצות

אוריאן לוי
מרכז הלמידה רפאל

במטרה לשדרג את יכולות צוות מפתחות הלמידה בארגון שלנו, החלטנו לקיים הכשרה מקצועית לפיתוח למידה במיקוד על למידה היברידית ושיווק הלמידה. עשינו בדיקה מול ספקים שונים ובחרנו בשירי דייטש להובלת ההכשרה. אין ספק שזאת היתה הבחירה הנכונה! .
לשירי ידע מקצועי עשיר בעולמות הלמידה! מיקדנו והתאמנו את התכנים לאתגרים שלנו בארגון ויצאנו לדרך. .
רכשנו ידע רב וכלים יישומיים, .
התרגולים והדוגמאות הרבות ששירי דאגה לשלב בהדרכה אפשרו לנו ליישם את הידע החדש באופן מעשי ולחשוב ביחד על פתרונות מותאמים..
ממליצות בחום !

מירב רוזנטל
ממונה הדרכה ורווחה, משרד התחבורה

כמה שחשבתי שאני יודעת על שיווק ועל קריאייטיב, הקורס ממש העשיר אצלי את הידע בכל תוצר שיצרתי.
השתלמתי בלא מעט קורסים בלמידה ארגונית, והקורס הזה היה חווית למידה.
שירי הייתה מצוינת ופתחה לי צוהר לעולמות השיווק בלמידה.
הקבוצה היתה איכותית ומארגונים שונים, למדנו אחד מהשני והכרנו עולמות תוכן שונים.
מה שמיוחד בקורס זה התהליך שנבנה מהמפגש הראשון של הקורס ועד סופו. אתה בעצם יוצר תהליך ורפלקציה עם עצמך לגבי איפה היית בהיבט השיווקי לפני שהתחלת את הקורס לבין איפה אתה עכשיו במפגש האחרון ואחרי הקורס.
מבחינתי למידה היא לא רק לפצח את התוכן ולפתח אותו אלא גם שיהיה לך קהל - לרתום אנשים ללמידה, לבוא לכל קורס, הכשרה, פעילות למידה. היום, בזכות מה שקיבלתי בקורס, העובדים הרבה יותר נרתמים. ממליצה להירשם בלי להסס!

קופח כללית

אמירה יעקב
מנהלת תחום פיתוח למידה, מחלקת למידה ופיתוח מנהלים, כללית

"הקורונה הביאה אותנו לעסוק בהסבת תוכניות למידה פרונטליות להיברידיות.
היו לנו שאלות והתלבטויות, אז פנינו לשירי שעשתה לנו סדר בראש.
בוובינר קצר ומותאם, היא נתנה לנו שיטה וכלים וענתה על שאלות.
יצאנו לדרך עם הרבה יותר ביטחון. מומלץ!"

אורלי פלד
מנהלת קמפוס שתיל- הקרן החדשה לישראל

לשירי הגעתי דרך הבלוג שלה "זיקוקי למידה" – בלוג חובה לכל מי שנמצא.ת בעולמות הלמידה וההכשרה. מספר חודשים לפני פרוץ מגיפת הקורונה נפגשנו עם שירי והתחלנו ,בסיוע שלה, את המסע שלנו לעולם הלמידה החדש , בהתרגשות אך עם חששות. מגיפת הקורונה נתנה לנו דחיפה חזקה, כמו אצל ארגונים רבים אחרים, ואחרי התייעצות מקצועית עם שירי בחרנו להתמקד במיקרו למידה כציר לבניית ההכשרות שלנו. את הקפיצה הראשונה עשינו במפגש חובה לכלל צוות הארגון בו שירי הציגה את התפיסה של מיקרו למידה. אחרי ההצגה נבחרו מספר הכשרות קונקרטיות כ"מעבדות" ליישום התפיסה. את הקורס הראשון מבוסס מיקרו למידה שבנינו – שירי ליוותה אותו בתהליך הפיצוח והלמידה. מודל זה משמש אותנו כבסיס להכשרות שנולדו בעקבותיו. לאורך כל הדרך, העבודה עם שירי נעימה, עניינית ומקצועית ומלווה באכפתיות שלה לתהליך ולתוצאה. היתרון הגדול שמצאנו בעבודה עם שירי זאת היכולת שלה לבנות את היכולות של מקבלי הייעוץ ממנה, כך שיוכלו במהירות ליישם , תוך התייעצות עימה היכן שנדרש.

יפעה סימס
מנהלת "עסק שווה"

העבודה עם שירי הייתה לנו חוויה נפלאה! המקצועיות, הליווי, ההיצמדות ללוחות הזמנים והביטחון שנתת לנו לאורך כל הדרך, ובעיקר הדיוק של התוצרים, היו משמעותיים מאוד להצלחת התהליך. ממליצה בחום!

ענבל סיפריס
מנהלת פיתוח ידע ולמידה, "אקורד-פסיכולוגיה חברתית לשינוי חברתי"

שירי ליוותה אותי במשך שלושה חודשים בכניסתי לתפקיד כמנהלת פיתוח ידע ולמידה בארגון.
באסרטיביות נעימה היא הצליחה לדייק את עבודתי ולהראות לי את הדרך הנכונה לפיתוח תכנית הדרכה ארגונית שמייצרת מקסימום ערך לארגון. בשלב היישום, חשפה אותי שירי לשלל כלים ומתודולוגיות למידה מגוונות וחווייתיות ועזרה לי בהטמעה שלהם לפעילויות ותוצרי הדרכה שפיתחתי. אין ספק שבעזרתה של שירי עשיתי קפיצת מדרגה משמעותית בתפקיד.

אורנה חביב-תמיר​
המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה | משרד העבודה והרווחה

שירי עובדת איתנו תקופה של 5 שנים במסגרת פרויקטים שונים של פיתוח חומרים ופיתוח סדנאות, מערכים, מצגות ומתודות הדרכה. בכל התקופה אנחנו מקבלים שירות מקצועי, מסור וקשוב ותוצרים מוקפדים ומדויקים – הן ברמת התוכן והן ברמת הנראות. לשירי יכולת לעבד חומרים מורכבים ורבים לכדי תוצרי הדרכה נהירים, נגישים ועכשוויים. בעבודה עמה היא תמיד נעימה ושירותית והתוצאות – מעל ומעבר למצופה. ממליצה בכל פה!

רונית רבי בן שטרית
מנהלת תוכניות | ג'וינט ישראל-מעבר למגבלות

שירי יקרה, קיבלתי עלייך הרבה המלצות חמות לפני שהתחלתי לעבוד איתך. ההמלצות שקיבלתי הוכחו בשטח במלואן ובאו לידי ביטוי בעבודה שלך, במקצועיות, בהבנת המטריה (התוכן), בהקשבה לצרכים, ביצירתיות, בהגדלת ראש, בעמידה בלו"ז ובאחריות ובמסירות שלך. למדתי ממך המון ונעמת לי מאוד לאורך כל ההתנהלות. ההדרכה והחומרים המקצועיים שפיתחת יכשירו את השטח למקום מכיל, מותאם ונגיש.

נירית זקוביץ שישון
מנהלת תוכניות – תחום פיתוח ידע ופיתוח מקצועי | ג'וינט ישראל-תבת

תודה ענקית על העבודה שעשית איתנו בפרוייקט תדריך "סטרייב". כמובן שכבר המלצנו עליך בכל פורום אפשרי, אבל רציתי לכתוב לך תודה ענקית מעומק הלב על עבודה נעימה כל כך, מקצועית, מדויקת, מלאת הקשבה וס – ב – ל – נ – י – ת.

יהלי יאבו
מנהלת תחום מתנדבים ארצית, "להעז ביחד" | עמותת "מסדר דורשי טוב"

שירי סייעה לנו בדיוק תכנים ודרך הצגתם לאחר שתקופה ארוכה אנו מבולבלים בין מסמכים שונים. העבודה עם שירי היתה נעימה ומקצועית. לאורך כל הדרך שירי הכווינה אותנו בתהליך העבודה, תוך הקשבה ורגישות לצרכינו ולצרכי התוכנית. הרגשנו כי היא מכירה היטב את עולם עריכת תוכן והעיצוב בייחוד בתחום החברתי, מה שנתן לנו אמון מלא בה. מהר מאוד הרגשנו את ההשפעה של התוצרים בשטח. יחד עם שירי הצלחנו להפוך חזון למציאות.