בין לקוחותיי:

יפעה סימס
מנהלת "עסק שווה"

העבודה עם שירי הייתה לנו חוויה נפלאה! המקצועיות, הליווי, ההיצמדות ללוחות הזמנים והביטחון שנתת לנו לאורך כל הדרך, ובעיקר הדיוק של התוצרים, היו משמעותיים מאוד להצלחת התהליך. ממליצה בחום!

ענבל סיפריס
מנהלת פיתוח ידע ולמידה, "אקורד-פסיכולוגיה חברתית לשינוי חברתי"

שירי ליוותה אותי במשך שלושה חודשים בכניסתי לתפקיד כמנהלת פיתוח ידע ולמידה בארגון.
באסרטיביות נעימה היא הצליחה לדייק את עבודתי ולהראות לי את הדרך הנכונה לפיתוח תכנית הדרכה ארגונית שמייצרת מקסימום ערך לארגון. בשלב היישום, חשפה אותי שירי לשלל כלים ומתודולוגיות למידה מגוונות וחווייתיות ועזרה לי בהטמעה שלהם לפעילויות ותוצרי הדרכה שפיתחתי. אין ספק שבעזרתה של שירי עשיתי קפיצת מדרגה משמעותית בתפקיד.

אורנה חביב-תמיר​
המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה | משרד העבודה והרווחה

שירי עובדת איתנו תקופה של שנתיים במסגרת פרויקטים שונים של פיתוח חומרים ופיתוח סדנאות, מערכים, מצגות ומתודות הדרכה. בכל התקופה אנחנו מקבלים שירות מקצועי, מסור וקשוב ותוצרים מוקפדים ומדויקים – הן ברמת התוכן והן ברמת הנראות. לשירי יכולת לעבד חומרים מורכבים ורבים לכדי תוצרי הדרכה נהירים, נגישים ועכשוויים. בעבודה עמה היא תמיד נעימה ושירותית והתוצאות – מעל ומעבר למצופה. ממליצה בכל פה!

רונית רבי בן שטרית
מנהלת תוכניות | ג'וינט ישראל-מעבר למגבלות

שירי יקרה, קיבלתי עלייך הרבה המלצות חמות לפני שהתחלתי לעבוד איתך. ההמלצות שקיבלתי הוכחו בשטח במלואן ובאו לידי ביטוי בעבודה שלך, במקצועיות, בהבנת המטריה (התוכן), בהקשבה לצרכים, ביצירתיות, בהגדלת ראש, בעמידה בלו"ז ובאחריות ובמסירות שלך. למדתי ממך המון ונעמת לי מאוד לאורך כל ההתנהלות. ההדרכה והחומרים המקצועיים שפיתחת יכשירו את השטח למקום מכיל, מותאם ונגיש.

עינת מסטרמן
מנהלת תוכניות בכירה | ג'וינט ישראל-תבת

אני עובדת עם שירי קרוב לשלוש שנים ושמחה להמליץ עליה כל פעם מחדש. שירי ליוותה אותי בכתיבה של שני אוגדנים גדולים בתוכנית "רמפה" וכיום אנחנו יחד בפרויקט נוסף חדש של תוכנית "סיפתח". היכולת של שירי לאסוף את הידע מהצוות שפועל בשטח ולעבד אותו למסמך מובנה ומקצועי, מאפשרת לנו "לכתוב את התורה" ולהעביר אותה הלאה. יש לשירי יכולת לזקק את העיקר מתוך עומס המסמכים והתכנים, לשאול את השאלות הנכונות ולכוון אותנו בתהליך הכתיבה. התוצרים הם לא רק מקצועיים, הם גם בהירים ומעוצבים ברמה אחרת. כיף להיעזר בשירי שתמיד נכונה להתייעצויות ולחשיבה ומגיבה במהירות שאין שני לה והכל בחיוך ואכפתיות.

יהלי יאבו
מנהלת תחום מתנדבים ארצית, "להעז ביחד" | עמותת "מסדר דורשי טוב"

שירי סייעה לנו בכתיבת תכנים, דיוקם ודרך הצגתם לאחר שתקופה ארוכה אנו מבולבלים בין מסמכים שונים. העבודה עם שירי היתה נעימה ומקצועית. לאורך כל הדרך שירי הכווינה אותנו בתהליך העבודה, תוך הקשבה ורגישות לצרכנו ולצרכי התכנית. הרגשנו כי היא מכירה היטב את עולם עריכת תוכן והעיצוב בייחוד בתחום החברתי, מה שנתן לנו אמון מלא בה. מהר מאוד הרגשנו את ההשפעה של התוצרים בשטח. יחד עם שירי הצלחנו להפוך חזון למציאות.

נירית זקוביץ שישון
מנהלת תוכניות – תחום פיתוח ידע ופיתוח מקצועי | ג'וינט ישראל-תבת

תודה ענקית על העבודה שעשית איתנו בפרוייקט תדריך "סטרייב". כמובן שכבר המלצנו עליך בכל פורום אפשרי, אבל רציתי לכתוב לך תודה ענקית מעומק הלב על עבודה נעימה כל כך, מקצועית, מדויקת, מלאת הקשבה וס – ב – ל – נ – י – ת.

מיכל תימור
מנהלת פרויקטים, ג׳וינט ישראל-תבת

שירי מצליחה גם בפגישת יעוץ קצרה, למקד ולחלץ ממסמך גולמי את עיקרי הדברים ולארגן אותם לכדי המלצות ממוקדות, תובנות וארגון מחודש. היכולת שלה היא משהו שלא פוגשים בכל יום. בעבודה על תדריך "קידום", שירי הדהימה אותי ביכולות המקצועיות שלה ובסטדרנט גבוה במיוחד. ומאז בכל הזדמנות, שמה עולה ראשון כמי שתדע לקחת ולבצע את המשימה באופן הכי טוב שיש.
ממליצה בחום!